KONST / Litografier / Färglitografi 11031298
nr 1103 1298
Georgette Magritte
(1901-1986)
Färglitografi, Georgette Magritte (1901-1986), 299/350, bladets mått: 45x60
Kondition: löst blad, slitage
Georgette Magritte född Berger, belgisk målare född 1901, död 1986.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 april 2017
kl 20:02:26
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
Georgette Magritte
Läs mer om Georgette Magritte